Otorapor oto ekspertiz servislerini tercih etmek size neler kazandırır?

Otorapor oto ekspertiz servislerini tercih etmek size neler kazandırır?

2007 yılından bu yana profesyonel oto ekspertiz hizmeti veren marka ,2012 yılında ABD oto ekspertiz ve servis teknisyenleri sertifika sağlayıcı kuruluşu ASE, Almanya oto ekspertiz otoriteleri KÜS ve GTÜ ile görüşmeler neticesinde kurumsal yapıya geçiş yapmıştır. Tüm kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Son teknoloji cihaz, ekipman ve robotlar kullanarak yoluna devam etmiştir. Oto rapor, eğitimli ve tecrübeli personeli ve sürekli olarak kendini geliştiren kurumsal yüzüyle Türkiye’nin en önde gelen oto ekspertiz firması olmayı başarmıştır. 2016 yılında arabam.com dan yatırım almıştır. Otorapor oto ekspertiz yaptırmak istediğiniz aracı baştan aşağıya inceleyerek size araçla ilgili rapor sunar. Bu rapor sayesinde aşağıdaki kazanımlara sahip olabilirsiniz.

. Satın aldığınız araca değerinin üzerinde bedel ödemezsiniz.
. Kazasız ve hasarsız araç satın alma şansına sahip olursunuz.
. Hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız.
. Ekspertizi eksiksiz yapılmış bir ikinci el araç sahibi olursunuz.
. Araca ait trafik ve vergi borçlarından haberdar olursunuz.
. Aracın orjinal ve değişen parçalar hakkında detaylı bilgi edinirsiniz.
. Aracın bakım yapılması gereken noktalar hakkında bilgi sahibi olursunuz.
. Tüm bunlar ikinci el araç sahibi olmak isteyen kişinin kazanımları arasındadır.

Bu kazanımlara sahip olmak için profesyonel bir oto ekspertiz hizmeti olan OTORAPOR İskenderun servisimizi tercih etmelisiniz.

Hatay’dan araç almak isterseniz Otorapor İskenderun şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz. OTORAPOR oto ekspertiz İskenderun Şubesi size bu konuda yardımcı olacaktır.